pozdrav z matrixu

posílám ti pac a pusu
ze svý kóje v matrixu
nevim, jestli existuju
tak se na mě nefixuj

 

a ptám se nad ránem
chleba se salámem
co tady děláme?

zeptej se maminky
zeptej se Googlu                                                                            I’m Feeling Lucky
zeptej se doktoranda

seš moje představa
a tady přestává
a začíná
všechna sranda

 

nevíme, kdo jsme
a kde jsme
a vo co tu de

nevíme, kdo jsme
a kde jsme
co s náma bude

letíme kosmem
a pustnem
a nakupujem

ohřívač vlhčených ubrousků

 

seš duch, co v kostlivci
na kusu šutru pluje
to, čemu uvěříš
najednou existuje

lapený uvnitř zornic
skáčem skrz datumy
nejdřív tu nebylo nic
a teďka jsme tu my

stínovej blockbuster
na stěně jeskyně
full HD remastered
jestli spim, štípni mě

au!!

 

jsem život, co se naskyt’
když si dal Bůh dva prásky
s štamprlí ayahuascy
jdu hledat zbytky lásky

 

a než jdu spát
tak se mi zdá
že ty seš já
a já jsem ty

 

a život šňůrka

 

na momenty

 

a s každym dalším           a s každym dalším           a s každym dalším
a s každym dalším           a s každym dalším           a s každym dalším

 

mám větší podezření

že realita

 

není

 

 

nevíme, kdo jsme
a kde jsme
a vo co tu de

nevíme, kdo jsme
a kde jsme
co s náma bude

letíme kosmem
a pustnem
a nakupujem

ohřívač vlhčených ubrousků

 

a svět je rosa
na fousku

 

kotěte

 

 

 

zhasněte

pudete

 

 

 

Tady anglicky a tady na videu.

 

guest
5 Komentáře
Čeněk Pekař
Čeněk Pekař
10 let před

Ahoj Jirko,
opět geniální a pro mě nedostižný vzor :)
Měj se báječně a piš chlape :)
čp
http://cenekpekar.wix.com/doteky

Jiří Charvát
10 let před
Odpovědět na  Čeněk Pekař

Jé! Díky, Čeňku <3 Obojí mám v plánu!

Vladimíra Šubertová
Vladimíra Šubertová
9 let před

a bez lásky
je svět krabička na obrázky
bez nadsázky
i bez podsázky
prostě naprosto

jak kýčovitě to slovo láska smrdí
ta křeč
a co to je vlastně
milovat
sebe
Tebe
když všem skoro až k nevíře
ze všech úprků
honiček
a převleků
tak jebe

že jsou ztraceni
nemilovaní
nemilováni
ani sebou
ani nikým
protože kde je kdo
když nikde nikdo
DO O PRAVDY
není

protáhnout se uchem jehly a
potkat orla
a promilovat se svým teď

není jiného úniku
než průniku

Jiří Charvát
9 let před
Odpovědět na  Vladimíra Šubertová

promilovat se svým teď <3

Intago
Intago
8 let před

Je to tak. Člověk si vezme dávečku a najednou s úžasem vlítne do Nepopsatelného Hyperparadoxu. Vlastně do Školy Poznání. A hned má věčně co dělat…
Ale není to pro každého, je to moc silná káva. Leckoho to může pořádně rozhodit… psychospirituální krize, viz web.