Pokoušel jsem se zapnout ve Wordu pevné mezery po jednopísmenných předložkách, když se otevřely dveře výtahu a do openspacu vjela postava na jednokolce. Kličkovala mezi kubikly, troubila na klakson, vyhazovala do vzduchu A4ky jako Večerníček a k ramenům červeného smokingu měla přišité kulaté reproduktory, ze kterých se linuli Pink Floydi. Vrazila do tiskárny a spadla na zem.
Více v knížce :)
Chceš vědět, co bylo dál?
Staň se patronem Jiřího Charváta.
Získáš přístup k novým videím, mind-upům, přednáškám, slamům, rozhovorům, článkům…
o měsíc dřív než všichni ostatní. A dobrý pocit, že mohly vzniknout díky tobě.
Přidej se na www.patreon.com/jiricharvat.
Sám si řekni, kolik mi věnuješ za jeden kousek „umění“,
a splň mi sen: stát se spisovatelem a performerem na plný úvazek.
Tahle epizoda se mohla stát skutečností
díky finanční a morální podpoře mých famózních patronů:
Pavla Bláhová | Jiří Emmer | Jan Gruncl | Petr Kido | Tomáš Kučera | Tvoje máma | Lukáš Pohlreich | Jan Smejkal | Jan Trávníček
Aňa | Miloš Bém | Tomáš Blaho | Bronek Kristal | Matouš Blažek | Jan | Vít Jurásek | Marťas z KáHá | Klára Krejčová | Petr Lohonka | Filip Mrkvička | Michal Novotný | Václav Pohl | Milan Rakowski | Tomáš Rampas | rionka | Mira Siler | David Špaček | Tomáš Vaníček | a Viktor
I ty můžeš být jedním z nich a jet v tom s námi.
Abych učinil dobro svojí duši, ještě jsem Vám nepřispěl ani groš a to Vaše články čtu o loňského podzimu. Vy jste Pan spisovatel, pište proboha. Neboť až se po Nás slehne zem, Vy tu budete vyčnívat jako někdo, kdo se to snažil změnit. A jestli si říkáte, že Vaše živobytí nemá valného smyslu, věřte, že má a velkého. Nasadil jste satiru hodnou Cimmeramana a myslím si že to se cení :)
Děkuju za ta slova, Pavle. Dodávají mi „inkoust“.
Tohle je na tom stejně nejhezčí. Ta zvláštní úroveň, na které se při čtení spojíme. Je to jako taková zvláštní dimenze, trochu trans. A můžu vás rozesmát, dojmout, připomenout, že v tom jedeme všichni spolu a vůbec nevíme, která bije.
Případné čnění beru jako bonus :)
<3
:*
doufám že dáte michala dohromady se sylvou protože mě připadá že sylva je pro něho ta pravá a že k sobě patří a myslím že když mu dá druhou šanci že se michal trošku polepší protože jí pořád miluje proč jinak by jel k jejímu porodu když ho o to požádala
Trošku tam toho asi pořád zůstalo. Ale kolem Sylvy se teď točí dva chlapi. Jeden je Übermichal a jeden je otec jejího dítěte. S Michalem už se po dobu mateřské nevídají. Není to úplně ideální pozice pro to dát se znovu dohromady. Sám jsem na ně zvědav :) Ale je od vás opravdu hezké, že jim fandíte :)
Kdo je PowerPoe? Kde se vzala na firmě husa? A co na to Okamura?:)
PowerPoe tu: http://iwrite.cz/esc-6-powerpoe/
Zbytek zjišťuji ;)